این روزها تعدادی از خانم ها تحت عمل بزرگ کردن سینه قرار می گیرند. آنها برای بهبود اندازه و ظاهر سینه خود گزینه های جراحی یا غیرجراحی بزرگ کردن سینه را انتخاب می کنند. اگر زنی بخواهد سایز سینه خود را افزایش دهد، بسیاری از مردم به سادگی آن را غرور می نامند. اما، دلایل دیگری نیز وجود دارد که چرا یک زن ممکن است بخواهد از چنین گزینه هایی استفاده کند. سینه های کوچک، اندازه نابرابر سینه ها و افتادگی سینه ها تنها برخی از دلایلی است که باعث می شود زنان از یکی از این دو گزینه برای بهبود سایز سینه خود استفاده کنند.

اگر می‌خواهید سینه‌های خود را بزرگ کنید، باید از گزینه‌ای که برای بهبود سایز سینه انتخاب می‌کنید به خوبی مطلع باشید.

عمل جراحی بزرگ کردن سینه چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، جراحی بزرگ کردن سینه یک روش جراحی است که اندازه سینه های شما را بهبود می بخشد. این روش به عنوان بزرگ کردن سینه نیز شناخته می شود و نام پزشکی این روش ماموپلاستی بزرگ کردن است. این نه تنها برای بهبود سایز سینه ها بلکه برای ایجاد فرم زیبایی به سینه ها استفاده می شود. این شامل قرار دادن ایمپلنت های ژل سیلیکونی در سینه زنان برای افزایش اندازه آنها است. ایمپلنت ها را می توان پشت بافت سینه یا زیر ماهیچه قفسه سینه قرار داد تا سینه ها پرتر و خوش فرم تر به نظر برسند. برای قرار دادن این ایمپلنت ها، جراح باید یک برش ایجاد کند. انواع مختلفی از برش ها وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد و بیمار باید نوع برشی که با آن راحت است را انتخاب کند. از اهمیت اولیه در جراحی بزرگ کردن سینه، قرار دادن محتاطانه برش است.

بزرگ کردن سینه بدون جراحی چیست؟

بزرگ کردن سینه بدون جراحی شامل استفاده از ژل ها، کرم ها و دستگاه های مختلف است که به شما کمک می کند سایز سینه خود را بدون هیچ گونه مداخله جراحی افزایش دهید. انواع مختلفی از دستگاه های بزرگ کننده سینه وجود دارد که مستقیماً روی سینه های شما کار می کنند تا گردش خون را بهبود بخشند و سلول های سینه را تحریک کنند. چنین دستگاه هایی با انتشار یک لرزش با فرکانس پایین به تحریک فرآیند بازسازی سلول های شما و افزایش تدریجی اندازه سینه کمک می کند.
If you liked this short article and you would such as to obtain additional facts concerning مرکز مام للعقم kindly check out our own web site.
از طرف دیگر کرم های بزرگ کننده سینه باید روی سینه ها زده شود و با بهبود خاصیت ارتجاعی پوست و افزایش گردش خون عمل کنند.

مزایای روش های جراحی و غیر جراحی

نتایج جراحی بزرگ کردن سینه فوری است. در عرض یک یا دو ساعت، شما صاحب مفتخر خط سینه با ظاهری عالی هستید. اگر جراح مناسب و کاشت سینه با کیفیت را انتخاب کرده باشید، برای مدت طولانی از مزایای چنین روش جراحی بهره مند خواهید شد. در مورد روش‌های غیرجراحی، مزیت اصلی غیرتهاجمی بودن این روش‌ها است. نیازی به برش یا زمان نقاهت نیست و این نیز خطر استفاده از چنین محصولاتی را کاهش می دهد. هر دو گزینه به شما کمک می کنند اندازه و ظاهر سینه را بهبود بخشید، که به نوبه خود سطح اعتماد به نفس شما را بهبود می بخشد.

خطرات روش های جراحی و غیر جراحی

یکی از بزرگترین خطرات بزرگ کردن سینه با جراحی، عارضه ای است که می تواند در نتیجه چنین روشی ایجاد شود. پارگی، عفونت و شرایطی که به عنوان انقباض کپسولی (تغییر شکل ایمپلنت سینه) شناخته می شود، برخی از خطرات رایج مرتبط با بزرگ کردن سینه با جراحی هستند. برخی از زنان ممکن است پس از جراحی از درد شدید یا حتی بادکش کردن سینه رنج ببرند. از سوی دیگر، خطرات مرتبط با روش‌های غیرجراحی حول استفاده از محصولات نامناسب برای بزرگ‌کردن سینه است. اگر از کرم‌ها و ژل‌هایی استفاده کنید که چیزی در مورد آن‌ها نمی‌دانید، عفونت‌های پوستی خطری هستند که در برابر آن آسیب‌پذیر هستید. همچنین در صورت عدم رعایت دستورالعمل ها در حین استفاده از دستگاه بزرگ کننده سینه، می توانید به سینه های خود آسیب برسانید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

これらのクーポンの推奨事項を使用して、お金のためにさらに購入するこれらのクーポンの推奨事項を使用して、お金のためにさらに購入する

支出を抑えることを目指している場合は、節約バウチャーを探し始めることをお勧めします。 倹約家は買い物のたびに必ずクーポンを利用し、ほとんどお金を持たずに家を出ます。 この記事には、利用できる素晴らしい割引クーポンのポインターがいくつかあります。 読み続けて、苦労して稼いだ現金を節約するための貴重なアイデアを見つけてください。 割引クーポンを探してクリップするために、常に時間を取っておきます。 あなたの側でいくらかのイニシアチブが必要ですが、結果による節約には十分な価値があります. あなたが非常に組織的な人なら、これを日常生活に取り入れるべきです。 毎日30分を見つけて切り抜くことに割り当ててください。 ある場所での節約の価値と利益を理解したら、他のさまざまな店を見つけて、節約するための追加の方法を見つける必要があります。 さまざまなショップがさまざまな掘り出し物を提供する可能性があります。 1 回の買い物で複数の店舗に行くこともできますが、必要な少量のガソリン代は節約できます。 アウトレットは通常、他のストアのバウチャーも使用することに注意してください。 実際に本当に良い価格のアウトレットで買い物をして、その上でクーポンを利用して、最もお金を節約してください. 掘り出し物が何であれ、割引を処理する店で常に買い物をするのではなく、割引クーポンで2倍および3倍になるアウトレットを見つけるようにしてください. これらの特売品を提供するショップが市場に出回るので、広告に注意してください。You can visit this website for details: アガルート セール アガルートの割引セールやクーポンを併用してお得に申し込む方法を紹介します。最安値で購入するにはアガルートのセール、クーポンコード、キャンペーンを併用する必要があります。